همه چیز از کنکور زبان با مهندس امیر مسعودی ( بخش اول )

همه چیز از کنکور زبان با مهندس امیر مسعودی ( بخش اول )

کنکور یکی از مهمترین مراحلی است که راه ورود به تحصیلات آکادمیک را فراهم میکند . اهمیت بسیار زیاد کنکور سبب شده است تا افراد زیادی برای رسیدن به هدف خود و قبولی در آن به دنبال منابع معتبری باشند که بتواند مسیر درست را به آن ها نشان دهد.
اما متاسفانه به دلیل حضور برخی منابع غیر رسمی ، مسیر کنکور برای بعضی از متقاضیان سخت و پیچیده شده است . پیچیدگی مسیر کنکور در کنار استرس های ناشی از شرکت در کنکور سبب می شود تا متقاضیان از مسیر مطالعه برای کنکور دل زده و خسته شوند.
در این مقالعه سعی ما بر این است که همه چیز درباره کنکور زبان را برای متقاضیان شرکت در کنکور زبان گردآوری کرده و در اختیارشان قرار دهیم. با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید تا با کسب اطلاعات جامع در رابطه با کنکور زبان طعم خاطره خوبی از مسیر این کنکور در خاطر شما باقی بماند.

کنکور زبان چیست ؟

قبولی در کنکور یکی از مهمترین موفقیت هایی است که نوجوانان و جوانان میتوانند وارد مسیر جدیدی از تحصیلات شوند و با کسب اعتماد به نفس بیشتر در عرصه های اجتماعی به چشم اندازهای خود دست پیدا کنند . در این مقاله تصمیم داریم در رابطه با مقوله بسیار مهم کنکور زبان که متقاضی زیادی نیز دارد اطلاعات جامعی را در اختیار شما قرار دهیم.
کنکور زبان به عنوان یکی از گزینه های شناور کنکور سراسری است. رشته های شناور به آن دسته از رشته هایی گفته میشود که علاوه بر داوطلبانی که به صورت تخصصی میتوانند در کنکور آن شرکت کنند ، داوطلبان کنکور تجربی ، ریاضی ، انسانی و هنر نیز امکان شرکت در این آزمون را دارند . زمان برگزاری کنکور زبان معمولا در نوبت عصر یکی از روزهای کنکور برگزار می شود. علاوه بر کنکور زبان ، کنکور هنر نیز جزء رشته های شناور محسوب می شود و علاوه بر داوطلبان تخصصی خود ، سایر داوطلبان نیز امکان شرکت در آن را دارند.

 

مهندس امیر مسعودی مدرس برتر ریاضی کنکور

امیر مسعودی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

همه چیز از کنکور زبان با مهندس امیر مسعودی ( بخش دوم )

د مرداد ۱۱ , ۱۴۰۰
همه چیز از کنکور زبان با مهندس امیر مسعودی ( بخش دوم )   متقاضیان کنکور زبان معمولا شامل دو دسته هستند : ۱. دسته اول متقاضیان کنکور زبان افرادی هستند که به صورت تخصصی برای شرکت در آزمون زبان تلاش میکنند و با برنامه ریزی و برنامه مطالعاتی از […]
تماس با خط 1
تماس با خط 2