همه چیز از کنکور زبان با مهندس امیر مسعودی ( بخش دوم )

همه چیز از کنکور زبان با مهندس امیر مسعودی ( بخش دوم )

 

متقاضیان کنکور زبان معمولا شامل دو دسته هستند :

۱. دسته اول متقاضیان کنکور زبان افرادی هستند که به صورت تخصصی برای شرکت در آزمون زبان تلاش میکنند و با برنامه ریزی و برنامه مطالعاتی از پیش تعیین شده برای شرکت در آن تلاش میکنند . متقاضیان این گروه نیز شامل دو دسته هستند . دسته اول افرادی که سالیان سال در کلاس های زبان شرکت کرده اند و با فنون تخصصی آنآشنا هستند. دسته دوم نیز افرادی هستند که به دلیل تلاش و ممارست خود در دوران دبیرستان در درس زبان نیز به صورت خود جوش پیشرفت داشته اند اما به صورت حرفه ای بر مباحث و تکنیک های آن مسلط نیستند.

۲. دسته دوم داوطلبان کنکور زبان افرادی هستند که از روی اجبار در این کنکور شرکت کرده اند . این دسته از داوطلبان معمولا چون نگران هستند که نتوانند در رشته درسی خود قبول شوند و امیدوارند که بتوانند در این کنکور موفقیت هایی را کسب کنند.
روی صحبت ما در این مقاله مخاطبان دسته اول هستند و کسانی است که به این گروه از داوطلبان به عنوان رقیبان خود نگاه میکنند . بسیاری از داوطلبان کنکورزبان اطلاعات صحیح و غلط زیادی در اختیار دارند که لازم است قبل از شرکت در آزمون زبان این اطلاعات صحیح در رابطه با زیر گروه های کنکور زبان ، بودجه بندی سوالات در کنکورزبان و منابع کنکور زبان را در اختیار شما قرار می دهیم . این مقاله را بخوانید تا همه چیز درباره کنکور زبان را برای شما شرح دهیم.

زیر گروه های کنکور زبان

کنکور زبان شامل زیر گروه های مختلفی می باشند که در ادامه به بررسی آن می پردازیم .

 

مهندس امیر مسعودی مدرس برتر ریاضی کنکور

امیر مسعودی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

همه چیز از کنکور زبان با مهندس امیر مسعودی ( بخش سوم )

چ مرداد ۱۳ , ۱۴۰۰
همه چیز از کنکور زبان با مهندس امیر مسعودی ( بخش سوم ) زیر گروه اول گروه زبان های خارجی رشته های زیر گروه اول گروه زبان های خارجه شامل تربیت دبیر زبان انگلیسی ، آموزش زبان انگلیسی ، کارشناسی مترجمی خبر زبان انگلیسی و مترجمی زبان انگلیسی است. زیر […]
تماس با خط 1
تماس با خط 2