همه چیز از کنکور زبان با مهندس امیر مسعودی ( بخش هفتم )

همه چیز از کنکور زبان با مهندس امیر مسعودی ( بخش هفتم )

۱. دفترچه آزمون سوالات تخصصی

پس از اتمام مدت زمان مربوط به پاسخ گویی به سوالات دفترچه آزمون عمومی ، نوبت به دفترچه سوالات بخش تخصصی آزمون زبان می رسد. با توجه به اینکه هر کدام از داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون زبان خارجی کدام زیر گروه هستند سوالات مرتبط و تخصصی با رشته زبان خارجی مورد نظر مطرح می شود.
سوالات این دفترچه به صورت زیر و بر اساس این بودجه طرح می شود.
– ۱۵ سوال از بخش واژگان
– ۲۰ سوال از بخش خواندن
– ۱۰ سوال از بخش گرامر و دستور زبان
– ۱۰ سوال از بخش کاربردهای زبانی
– ۱۰ سوال از بخش تست
– ۵ سوال از بخش واژه ها

تعداد سوالاتی که در دفترچه آزمون تخصصی مطرح میشود ۷۰ سوال است و داطلب برای موفقیت در این بخش باید با تسلط بسیار زیادی که بر اصول و تکنیک های زبان خارجی دارد به آن ها پاسخ دهد . برای پاسخ گویی به سوالات آزمون تخصصی کنکور زبان خارحی تسلط بر مباحث کتب درسی کافی نیست و موفقیت در این آزمون مستلزم آشنایی بیشتر با واژگان و قواعد زبان انگلیسی است که باید با مطالعه کتاب های کمک درسی و فیلم و منابع زبان خارجی به آن ها دست پیدا کرد.

همه چیز درباره کنکور زبان برای مطالعه و تست زنی

مطالعه و تمرین برای موفقیت در پاسخ گویی به سوالات دفترچه آزمون عمومی کنکور زبان های خارجی به چیزی بیشتر از اطلاعات عمومی و قدرت حافظه نیاز دارد.
یکی از دغدغه های دائمی داوطلبان و متقاضیان شرکت در آزمون خارجی زبان است که نمی دانند چگونه و به چه نحوی باید برای پاسخ گویی به سوالات بخش های مختلف آزمون زبان آماده شوند و چگونه به تسلط کافی برای پاسخ گویی به آن ها برسند.
برای کوفقیت در آزمون زبان های خارجی و بخش عمومی در قسمت قبل توضیحات کاملی ارائه شده که با توجه به آن ها و تمرین و تمرکز می توان به نتایج مطلوبی دست پیدا کرد. در ادامه این مقاله راهکارها و تمام آنچه برای پاسخ گویی به سوالات بخش تخصصی کنکور زبان به آن ها نیاز دارید برای شما فراهم شده است.

 

مهندس امیر مسعودی مدرس برتر ریاضی کنکور

امیر مسعودی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

همه چیز از کنکور زبان با مهندس امیر مسعودی ( بخش هشتم )

ی مرداد ۲۴ , ۱۴۰۰
همه چیز از کنکور زبان با مهندس امیر مسعودی ( بخش هشتم ) همه چیز درباره کنکور زبان و آموزش مطالعه و تست زنی بخش گرامر یادگیری مفاهیم گرامری و کسب تسلط کافی برای پاسخ گویی به سوالات این بخش نقش بسیار زیادی در کسب موفقیت در نتایج آزمون کنکور […]
تماس با خط 1
تماس با خط 2