همه چیز از کنکور زبان با مهندس امیر مسعودی ( بخش دهم )

همه چیز از کنکور زبان با مهندس امیر مسعودی ( بخش دهم )

آیا لازم است در آزمون های آزمایشی شرکت کنیم؟

شرکت در آزمون های آزمایشی نقش بسیار مهمی در آشنایی با نحوه طراحی سوالات دارد و داوطلبان را با زمانبندی پاسخ گویی به سوالات تستی آشنا می کند.
یکی دیگر از آموزه های آزمون های آزمایشی بررسی نقاط ضعف و قدرت داوطلب در پاسخ گویی به سوالات است. فراموش نکنید بدون تحلیل و بررسی نتایج آزمون، شرکت در آزمون هیچ گونه ارزشی نخواهد داشت. تحلیل و بررسی سوالات صحیح، غلط و یا نزده به داوطلب کمک میکند تا متوجه شود در کدام بخش های آزمون زبان خارجی به تمرین بیشتری نیاز دارد.

همه چیز درباره کنکور زبان

برای شرکت در آزمون زبان های خارجی در این بخش تصمیم داریم تا همه چیز درباره کنکور زبان را برایتان توضیح دهیم و توصیه های لازم را که برای شرکت در کنکور زبان به آن ها نیاز دارید برایتان شرح دهیم. در قسمت های قبل با جزئیات مربوط به آزمون زبان آشنا شدیدو اکنون زمان آن است که نکات لازم را برای شرکت در آزمون کنکور زبان در اختیار داشته باشید.
فراموش نکنید که تمامی مباحث و سوالاتی که در کنکور زبان مطرح می شود از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

 

مهندس امیر مسعودی مدرس برتر ریاضی کنکور

امیر مسعودی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

همه چیز از کنکور زبان با مهندس امیر مسعودی ( بخش یازدهم )

ش مرداد ۳۰ , ۱۴۰۰
همه چیز از کنکور زبان با مهندس امیر مسعودی ( بخش یازدهم ) اشتباهات رایج داوطلبان در کنکور زبان های خارجی عبارت هستند از: ۱. جدی نگرفتن دروس عمومی اکثر داوطلبان که در کنکور زبان های خارجی شرکت می کنند فراموش می کنند که باید برای موفقیت در کنکور زبان […]
تماس با خط 1
تماس با خط 2