همه چیز از کنکور زبان با مهندس امیر مسعودی ( بخش ششم )

همه چیز از کنکور زبان با مهندس امیر مسعودی ( بخش ششم )

زبان انگلیسی

کنکور زبان خارجی در دفترچه سوالات عمومی خود دارای ۲۵ سوال عمومی زبان است. سوالات بخش زبان از شماره ۷۶ تا ۱۰۰ دفترچه عمومی آزمون را شامل میشود. مدت زمانی که برای پاسخ گویی به سوالات این بخش در نظر گرفته شده است ۲۰ دقیقه می باشد. سوالاتی که در این بخش مطرح می شود از گرامرها ، لغات ، جملات و درک مطلب های مرتبط با درس مطرح میشود.
سوالات مربوط به این بخش از دروس زبان انگلیسی مطرح شده و در تمام زیر گروههای آزمون زبان خارجی مشترک می باشد. برای اطلاع از سوالات مربوط به این بخش از آزمون کنکور زبان در ادامه به تعداد سوالاتی که از بخشهای گرامر ، واژگان ، درک مطلب و کلوز تست مطرح می شود اشاره شده است.

– بخش درک مطلب معمولا بین ۸ تا ۱۰ تست دارد که باید به سوالاتی که از متن های داده شده مطرح میشود پاسخ داده شود.
– بخش واژگان شامل ۶ یا ۷ تست است . برای پاسخ گویی به سوالات این بخش باید با توجه به ترجمه لغات به تست ها پاسخ داده شود. تمرکز اصلی آزمون در این بخش گرامر نیست اما باید به قواعد گرامری نیز توجه شود.
– بخش گرامر شامل قواعد زبان انگلیسی است و باید پاسخ گویی به سوالات این بخش با توجه به نکات و آموزه های گرامری باشد. تعداد سوالات این بخش بین ۳ الی ۴ تست است.
– بخش کلوز تست در آزمون عمومی زبان خارجی که شامل ۵ تست میباشد به این صورت است که از یک متن تقریبا ناقص سوالاتی مطرح میشود که باید جای خالی نواقص با توجه به پاسخ صحیح که از میان چهار گزینه مطرح شده است ، پر شود.
مجموع سوالات دفترچه آزمون عمومی ۱۰۰ سوال است که برای پاسخ گویی به آن ها ۷۵ دقیقه زمان در اختیار داوطلبان قرار میگیرد.

 

مهندس امیر مسعودی مدرس برتر ریاضی کنکور

امیر مسعودی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

همه چیز از کنکور زبان با مهندس امیر مسعودی ( بخش هفتم )

ج مرداد ۲۲ , ۱۴۰۰
همه چیز از کنکور زبان با مهندس امیر مسعودی ( بخش هفتم ) ۱. دفترچه آزمون سوالات تخصصی پس از اتمام مدت زمان مربوط به پاسخ گویی به سوالات دفترچه آزمون عمومی ، نوبت به دفترچه سوالات بخش تخصصی آزمون زبان می رسد. با توجه به اینکه هر کدام از […]
تماس با خط 1
تماس با خط 2