همه چیز از کنکور زبان با مهندس امیر مسعودی ( بخش چهارم )

همه چیز از کنکور زبان با مهندس امیر مسعودی ( بخش چهارم )

 

نحوه ثبت نام در کنکور زبان

زمان ثبت نام کنکور زبان هم زمان با ثبت نام کنکور سراسری است. متقاضیانی که تصمیم دارند در کنکور زبان شرکت کنند هم زمان با ثبت نام در کنکور سراسری در رشته های تجربی ، ریاضی و انسانی می توانند در کنکور زبان نیز شرکت کنند برای شرکت در کنکور زبان متقاضیان باید پس از کامل کردن مراحل ثبت نام تمایل خود را برای شرکت در آزمون زبان اعلام کنند.

دفترچه کنکور زبان تخصصی

متقاضیان شرکت در آزمون زبان خارجه لازم است تا با جزئیات این دفترچه آزمون آشنا شده و بودجه بندی مربوط به سوالات کنکور را در اختیار داشته باشند تا بتوانند برای شرکت در این امتحان آمادگی های لازم را کسب کنند.
کنکور زبان تخصصی دارای دو دفترچه آزمون است:

۱. دفترچه آزمون سوالات عمومی

اکثر داوطلبان شرکت در آزمون زبان ، سوالات دفترچه آزمون عمومی را زیاد جدی نمی گیرند اما موضوع مهم این است که در آزمون زبان خارجه سوالات دروس عمومی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. داوطلبانی که در آزمون زبان های خارجه شرکت میکنند باید سوالات مربوط به این دفترچه رابا دقت و حوصله پاسخ دهند تا بتوانند نتایج خوبی را به دست آورند . سوالات دفترچه آزمون عمومی کنکور زبان شبیه به دفترچه آزمون عمومی کنکور های دیگر است .

 

مهندس امیر مسعودی مدرس برتر ریاضی کنکور

امیر مسعودی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

همه چیز از کنکور زبان با مهندس امیر مسعودی ( بخش پنجم )

د مرداد ۱۸ , ۱۴۰۰
همه چیز از کنکور زبان با مهندس امیر مسعودی ( بخش پنجم ) دروسی که از آن ها در دفترچه آزمون عمومی سوال مطرح می شود. شامل درس های زیر است: زبان و ادربیات فارسی سوالات مربوط به بخش زبان وادبیات فارسی ، سوالات شماره ۱ تا ۲۵ دفترچه آزمون […]
تماس با خط 1
تماس با خط 2