همه چیز از کنکور زبان با مهندس امیر مسعودی ( بخش نهم )

همه چیز از کنکور زبان با مهندس امیر مسعودی ( بخش نهم )

همه چیز درباره کنکور زبان و آموزش مطالعه و تست زنی بخش کلوز تست

داوطلبان شرکت در آزمون زبان های خارجی برای پاسخگویی به سوالات این بخش باید متن ناقصی که در اختیار آن ها قرار داده میشود مطالعه کنند و با توجه به مفاهیم متن به سوالات تستی پاسخ دهند. متاسفانه با اینکه سوالات این بخش قسمت مهمی از آزمون زبان را تشکیل می دهد اما داوطلبان زیادی هستند که به این بخش توجه زیادی ندارند.
برای کسب درصد بالا در پاسخ گویی به سوالات این بخش بایستی برای تمرین و تست زنی زیاد تمرین شود و زمان زیادی به این مباحث اختصاص پیدا کند.
برای پاسخ گویی به سوالات بخش کلوز تست داوطلبان نیاز دارند تا مهارت
بسیار بالایی در مباحث گرامری و واژگان داشته باشند تا بتوانند به سوالات این بخش پاسخ دهند.
مطالعه دروس و مطالب کتاب های درسی و پس از آن تست هایی که در کتاب های کمک آموزشی مطرح میشود از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و داوطلبان برای کسب نتایج بهتر باید به نکات تست زنی در این بخش توجه زیادی داشته باشند.

همه چیز درباره کنکور زبان و آموزش مطالعه و تست زنی بخش درک مطلب( reading)

پاسخ دادن به سوالات این بخش از کنکور زبان های خارجی به مهارت بسیار زیادی نیاز دارد. در این بخش نیاز نیست تا تمام متنی که به شما داده میشود را کلمه به کلمه مطالعه و ترجمه کنید. بلکه تنها کافی است تا مفهوم کلی متن را متوجه شوید و بدانید در هر قسمت از متن به چه موضوعی اشاره شده است. برای بهبود مهارت های لازم در این بخش داوطلبان نیاز دارند تا ابتدا به صورت تئوری و پس از آن به صورت عملی و اجرایی به پیاده سازی مباحثی که برایشان مطرح شده است بپردازند.
اگر میخواهید برای پاسخ گویی به سوالات این بخش به مهارت بالایی دست پیدا کنید سعی داشته باشید تا اول خودتان به تست ها پاسخ دهید و به هیچ عنوان به پاسخنامه نگاه نندازید. پس از اتمام مدت زمان مربوط به پاسخ گویی به سوالات از ادامه دادن دست بکشید و خودتان را به پاسخ دهی در تایم مشخص عادت بدهید.

 

مهندس امیر مسعودی مدرس برتر ریاضی کنکور

امیر مسعودی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

همه چیز از کنکور زبان با مهندس امیر مسعودی ( بخش دهم )

پ مرداد ۲۸ , ۱۴۰۰
همه چیز از کنکور زبان با مهندس امیر مسعودی ( بخش دهم ) آیا لازم است در آزمون های آزمایشی شرکت کنیم؟ شرکت در آزمون های آزمایشی نقش بسیار مهمی در آشنایی با نحوه طراحی سوالات دارد و داوطلبان را با زمانبندی پاسخ گویی به سوالات تستی آشنا می کند. […]
تماس با خط 1
تماس با خط 2